Alumilex Gdynia Logo

H11 CLASSIC

Nasz pierwszy model katamaranu typu houseboat został zwodowany w 2006 roku. Od tego czasu pływa po pięknych mazurskich jeziorach jako statek do czarteru. Zapraszamy do wypróbowania jednostki i skorzystania z oferty firmy czarterowej.


POWRÓT
Model H11 Classic to mała jednostka, jednakże mieszcząca maksymalnie użytkową przestrzeń rekreacyjno-mieszkalną. Nie wymaga uprawnień motorowodnych do korzystania. Na pokład bierze 10 osób, a na statku są 4 stałe miejsca do spania, jednak praktyka pokzauje, że można łatwo zagospodarować miejsce na więcej miejsc do spania na przykład rozkładając namiot na górnym tarasie.

Kabina armatorska wyposażona jest w podwójne łóżko, szafę i wiele schowków. Pokój dzienny z kuchnią posiada wygodną kanapę, a w kuchni znajduje się wszystko, co powinno w każdym domu: lodówka, kuchenka, zlew i potrzebna przestrzeń blatu roboczego. Łazienka jest przestronna z pełnowymiarowym prysznicem, co jest rzadkością na jachtach.

Wnętrze zostało wyposażone w wysokiej jakości meble na wymiar w żeglarskim klimacie, z dużą dbałością o szczegóły i wygodę użytkowników. Znajduje się tu dużo szaf, schowków i przestrzeni do przechowywania, a wszystkie meble są wykończone w stylowej okładzinie dębowej. Jednostka posiada agregat i zapas wody, dzięki czemu nigdy nie jest uzależniona od mariny. Pozwala na wolność podróżowania i spędzania czasu na wodzie.
wnętrze houseboat
Poszycie i konstrukcja statku wykonane są ze stopu blachy aluminiowej. Konstrukcja nadbudówki wykonana jest z wytrzymałych profili aluminiowych. Pokłady malowane są antypoślizgową farbą o standardzie morskim lub wyłożone inną okładziną na życzenie. Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Nasze materiały wykończeniowe posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

PODSTAWOWE DANE:
długość całkowita: 11m
szerokość całkowita: 3,2m
zanurzenie konstrukcyjne: 0,54m
liczba pasażerów: 10 osób
napęd silnikiem zaburtowym 20KM

WYPOSAŻENIE:
stałe miejsca do spania dla 4 osób
kuchnia z lodówką, płytą grzewczą i zlewem
pełnowymiarowa łazienka
górny taras
ster strumieniowy do manewrowania w porcie
wysoka jakość wykończenia wnętrza
ogrzewanie webasto

Zapraszamy do wypróbowania jednostki naszej produkcji w czarterze po mazurskich jeziorach. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej informacji.
KONTAKT