Alumilex Gdynia Logo

H12

Houseboat H12 to mały luksusowy katamaran mieszkalny w nowoczesnym wydaniu. Pierwszą jednostkę tego typu zwodowaliśmy w 2020 roku i na stałe weszła do naszej oferty. Zapewnia wysoki komfort i czystą przyjemność czasu spędzonego na wodzie.


POWRÓT
Houseboat oparty jest na dwunastometrowym kadłubie aluminiowym naszej produkcji. Wnętrze nadbudówki składa się z przestronnego salonu z kuchnią i sterówką. Kanapa rozkłada się zapewniając dodatkowe miejsce do spania. Kuchnia jest w pełni wyposażona w dużą lodówkę z zamrażarką, zlew i płytę indukcyjną. Spełni wymagania każdego, kto marzy o domowym komforcie na wodzie. Przestronna łazienka ma miejsce na kabinę prysznicową standardowej, domowej wielkości, toaletę, bidet, umywalkę oraz szafkę do przechowywania, w której zaplanowany został bojler ciepłej wody.

Wnętrze zostało wyposażone w wysokiej jakości meble na wymiar w nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o szczegóły i wygodę użytkowników. Znajduje się tu dużo szaf, schowków i przestrzeni do przechowywania, a wszystkie meble są wykończone drewnem wysokiej jakości. Jednostka posiada agregat i zapas wody, dzięki czemu nigdy nie jest uzależniona od mariny. Pozwala na wolność podróżowania i spędzania czasu na wodzie.

W sypialni zamontowane zostało duże łóżko, pod którym znajduje się przestrzeń do przechowywania. Wszystkie pomieszczenia są bardzo jasne dzieki mnogim szybom. Wszędzie doprowadzone jest także ogrzewanie webasto, grzejniki elektryczne w każdym pomieszczeniu, a w salonie dodatkowym źródłem ciepła jak i atrakcją jest kominek elektryczny.
wnętrze houseboat
Poszycie i konstrukcja statku wykonane są ze stopu blachy aluminiowej. Konstrukcja nadbudówki wykonana jest z wytrzymałych profili aluminiowych. Pokłady malowane są antypoślizgową farbą o standardzie morskim lub wyłożone inną okładziną na życzenie. Na górnym tarasie pokład wyłożony jest przyjemną w dotyku sztuczną trawą. Pokład słoneczny jest zabudowany aby zapewnić prywatność.

Na zamówienie do statku możemy dołączyć plandekę do przykrycia statku na czas zimowania oraz tymczasowe ścianki z materiału do zamknięcia tylnego tarasu aby zapewnić więcej prywatności.

PODSTAWOWE DANE:
długość całkowita: 11,95m
szerokość całkowita: 3,9m
wysokość boczna: 1,3m
zanurzenie konstrukcyjne: 0,64m
jednostka rekreacyjna według RCDII
napęd silnikami zaburtowymi 2x20kW

WYPOSAŻENIE:
stałe miejsca do spania dla 4 osób
kuchnia z lodówką, płytą grzewczą i zlewem
pełnowymiarowa łazienka
górny taras
ster strumieniowy do manewrowania w porcie
wysoka jakość wykończenia wnętrza
ogrzewanie webasto, elektryczne oraz kominek

Każdy nasz statek może zostać zaaranżowany pod konkretne wymagania klienta. Możliwe są wszelkie zmiany w planie, wyposażeniu, stylu wykończenia. Dzięki doświadczeniu w obróbce aluminium oraz posiadanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie sprostać wszelkim pomysłom. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej informacji.
KONTAKT
Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z jednostką za pomocą wirtualnego spaceru.