Alumilex Gdynia Logo

H15

Jest to nasza największa jednostka mieszkalna. Posiada 6 stałych miejsc do spania i dwie pełnowymiarowe łazienki. Duży taras słoneczny na dachu, przestronna kuchnia i salon. Planowane wodowanie na sezon 2022.


POWRÓT
Najwyższy model naszych houseboatów H15 jest bardzo przestronny. Zbudowany na 15-metrowym kadłubie pozwala na komfortowy nocleg dla 6 osób. Na tej jednostce można naprawdę poczuć się tak komfortowo, jak w domu, będąc jednocześnie blisko wody i natury.

Kabina armatorska wyposażona jest w podwójne łóżko, biurko do pracy, szafę i wiele schowków. Zaraz przy sypialni jest prywatna łazienka z pełnowymiarowym prysznicem. Na prawej burcie znajdują się dwie małe sypialnie z łóżkami piętrowymi. Na lewej burcie druga łazienka, także z prysznicem. Pokój dzienny z kuchnią jest duży, posiada wygodną kanapę, a w kuchni znajduje się wszystko, co powinno w każdym domu: lodówka, kuchenka, zlew i bardzo duża przestrzeń blatu roboczego.

Wnętrze zostało wyposażone w wysokiej jakości meble na wymiar w ekskluzywnym, nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o szczegóły i wygodę użytkowników. Znajduje się tu dużo szaf, schowków i przestrzeni do przechowywania, a wszystkie meble są wykończone drewnem.
wnętrze houseboat
Poszycie i konstrukcja statku wykonane są ze stopu blachy aluminiowej. Konstrukcja nadbudówki wykonana jest z wytrzymałych profili aluminiowych. Pokłady malowane są antypoślizgową farbą o standardzie morskim lub wyłożone inną okładziną na życzenie. Taras na dachu jest wyłożony miękką, przyjemną w dotyku sztuczną trawą. Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Nasze materiały wykończeniowe posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

PODSTAWOWE DANE:
długość całkowita: 14,95m
szerokość całkowita: 4,65m
zanurzenie konstrukcyjne: 0,64m
wysokość boczna: 1,3m
napęd: 2x33,1kW
opcjonalnie napęd hybrydowy

WYPOSAŻENIE:
stałe miejsca do spania dla 6 osób
kuchnia z lodówką, płytą grzewczą i zlewem
dwie łazienki o wysokim standardzie
przestronny górny taras
ster strumieniowy do manewrowania w porcie
wysoka jakość wykończenia wnętrza
ogrzewanie webasto, elektryczne, kominek

Każdy nasz statek może zostać zaaranżowany pod konkretne wymagania klienta. Możliwe są wszelkie zmiany w planie, wyposażeniu, stylu wykończenia. Dzięki doświadczeniu w obróbce aluminium oraz posiadanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie sprostać wszelkim pomysłom. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej informacji.
KONTAKT