Alumilex Gdynia Logo

TW12

Nasz najmniejszy model tramwaju wodnego TW12 powstał w 2015 roku. Dzisiaj po zbiornikach w całej Polsce pływają już cztery takie jednostki. Katamaran bierze na pokład 12 pasażerów. Wewnątrz nadbudówki znajdują się wygodne kanapy ze stolikami, część kuchenno-barowa oraz toaleta. Na dachu znajduje się przestronny taras słoneczny. Dostępny z napędem diesela lub elektrycznym.


POWRÓT
TW 12-40 to mały tramwaj wodny przeznaczony dla armatorów obsługujących niewielkie grupy turystyczne. Z uwagi na ograniczoną liczbę pasażerów do 12 osób, nie wymaga wysoko kwalifikowanej załogi. Jednostka posiada klasyfikację PRS *bK2tur.

Napędzany dwoma silnikami zaburtowymi o mocy od 50 do 70KM, w zależności od wymagań zamawiającego. Opcjonalnie możliwe jest wykorzystanie silników elektrycznych. Może być także wyposażony w ster strumieniowy ułatwiające manewrowanie w porcie.

Wewnątrz jednostka jest bardzo komfortowa. Zapewnia miejsca siedzące dla pasażerów przy stolikach, barek do serwowania napojów z miejscem na lodówkę. Na pokładzie znajduje się również toaleta. Wszystkie szyby wykonane są z hartowanego szkła przeciwsłonecznego. Wnętrze może zostać przearanżowane pod indywidualne zamówienie. Na dachu nadbudówki znajduje się słoneczny taras, który można dowolnie zaaranżować. Na całej jednostce znajduje się system połączonych głośników oraz monitoring. Oferujemy również montaż paneli fotowoltaicznych na dachu.
tramwaj wnętrze
Poszycie i konstrukcja statku wykonane są ze stopu blachy aluminiowej. Konstrukcja nadbudówki wykonana jest z wytrzymałych profili aluminiowych. Pokłady malowane są antypoślizgową farbą o standardzie morskim lub wyłożone inną okładziną na życzenie. Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Nasze materiały wykończeniowe posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

PODSTAWOWE DANE:
długość całkowita: 11,95m
szerokość całkowita: 3,9m
zanurzenie konstrukcyjne: 0,6m
liczba pasażerów: 12 osób
napęd: 2x50-70KM

WYPOSAŻENIE:
wygodne kanapy ze stolikami w kabinie
barek ze zlewem i miejscem na lodówkę
pełnowymiarowa toaleta
oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz
telewizor
system nagłośnienia na statku

Każdy nasz statek może zostać zaaranżowany pod konkretne wymagania klienta. Dzięki doświadczeniu w obróbce aluminium oraz posiadanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie sprostać wszelkim pomysłom. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej informacji.
KONTAKT