Alumilex Gdynia Logo

TW15

Katamaran TW15 to średniej wielkości jednostka przeznaczona do przwozu pasażerów. Na pokład bierze 56 osób czyli tyle, ile standardowej wielkości autobus. Zapewnia komfortowe warunki żeglugi oraz pozwala na szerokie modyfikacje planu pokładu, dzięki czemu można ją przystosować nawet do 80 pasażerów.


POWRÓT
W przestronnej nadbudówce znajdują się miejsca dla pasażerów, toaleta oraz wydzielona sterówka zapewniająca prywatność kapitanowi. Możliwa jest dowolna arażnacja wnętrza z wydzieleniem strefy gastronomicznej w postaci barku czy wymiany siedzeń na kanapy i stoliki. Jesteśmy w stanie zrealizować większośc pomysłów.

Statek wyposażony jest w niezawodny napęd składający się z dwóch silników diesela o mocy 20kW każdy. Jesteśmy też w stanie wyposażyć statek w silniki elektryczne, dzięki czemu jednsotka pracuje cicho i ekologicznie.

TW15-48 dostępny jest w wersji z górnym tarasem słonecznym lub bez niego. Taras jest ograniczony barierką, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo przebywających tam pasażerów. Jest także rewelacyną atrakcją dla turystów podczas rejsów widokowych. Jest to flagowy statek produkcji firmy Alumilex, który od lat z powodzeniem pływa po akwenach w Polsce, a dopuszczony jest do pływania po rejonach śródlądowych 2, 3, 4 całej Unii Europejskiej.
Poszycie i konstrukcja statku wykonane są ze stopu blachy aluminiowej. Konstrukcja nadbudówki wykonana jest z wytrzymałych profili aluminiowych. Pokłady malowane są antypoślizgową farbą o standardzie morskim lub wyłożone inną okładziną na życzenie. Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Nasze materiały wykończeniowe posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

PODSTAWOWE DANE:
długość całkowita: 14,95m
szerokość całkowita: 4,8m
zanurzenie konstrukcyjne: 0,64m
wysokość boczna: 1,29m
wyporność konstrukcyjna: 13m3
liczba pasażerów: 56-80 osób
załoga: 2 osoby
prędkość żeglugowa: 12km/h
prędkość maksymalna: 16 km/h
napęd: 2x20kW
alternatywnie napęd elektryczny lub hybrydowy

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE:
54 tapicerowane miejsca siedzące w standardzie
miejsce dla wózków
pełnowymiarowa toaleta
oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz
telewizor, system nagłośnienia
system kamer CCTV
zbiornik wody: 150l
zbiornik fekaliów: 300l

Każdy nasz statek może zostać zaaranżowany pod konkretne wymagania klienta. Dzięki doświadczeniu w obróbce aluminium oraz posiadanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie sprostać wszelkim pomysłom. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej informacji.
KONTAKT